Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  –  XXVI NIEDZIELA  ZWYKŁA  (30.09.20180)

 

 

1.Dziś o godz. 11.30 Mszę Świętą Jubileuszową w 100 rocznicę istnienia Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego odprawi Ks. Biskup Michał Janocha.

 

2.Jutro rozpoczyna się miesiąc październik. Jest to miesiąc modlitwy różańcowej, ku czci Matki Najświętszej. W naszym kościele, w tym tygodniu, nabożeństwa różańcowe będą odprawiane: w dni powszednie, po Mszy Świętej wieczornej, w niedzielę po Mszy Świętej sprawowanej o godz. 17.00.

W przyszłym tygodniu, w czasie Misji, Różaniec będzie odmawiany o godz. 17.30, przed Mszą Świętą wieczorną. Gorąco zachęcamy wszystkich parafian i czcicieli Matki Bożej do modlitwy różańcowej.

 

3.W poniedziałek – Wspomnienie Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus.

 

4.We czwartek – Wspomnienie Świętego Franciszka z Asyżu.

 

5.W piątek – I Piątek miesiąca, a także Wspomnienie Świętej Faustyny Kowalskiej, Apostołki Bożego Miłosierdzia. Dodatkowa Msza Święta o godz. 17.00. Spowiedź od godz. 16.30.

O 19.15 w sali pod kancelarią rozpoczynamy jesienną turę Kursu Przedmałżeńskiego w naszej parafii. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

6.W sobotę – I Sobota miesiąca. Kapłani chorych nawiedzą w przyszłą sobotę w ramach Misji.

 

7.Harcerki z ZHR zapraszają dziewczynki z klas 5 – 7 oraz dziewczęta od 15 roku życia do wstąpienia do drużyn harcerskich i przeżywania wspólnych przygód. Więcej informacji udzielą harcerki, drużynowe Aleksandra i Marianna, przed kościołem.

 

8.W sobotę – wieczorną Mszą Świętą o godz. 18.00 rozpoczniemy Misje Ewangelizacyjne w naszej parafii. Jak już wielokrotnie ogłaszaliśmy Misje będą trwały przez cały tydzień do niedzieli 14 października włącznie. Szczegółowy program jest dostępny na folderach, który każdy zainteresowany już otrzymał.  Misje będzie prowadził ks. Robert Grzybowski wraz z grupą ewangelizacyjną.

            Dziękujemy ks. Robertowi za dzisiejsze wygłoszone Słowo i wprowadzenie nas w klimat Misji. Bardzo gorąco zachęcamy do udziału w Misjach i skorzystania z tego wyjątkowego czasu Łaski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *